Ekskursijos Lyduvėnų geležinkelio tiltu

REZERVUOK APSILANKYMĄ ANT LYDUVĖNŲ GELEŽINKELIO TILTO!

Ilgiausias geležinkelio tiltas.jpg

Dubysos regioniniame parke (Raseinių r.) esantis ilgiausias ir aukščiausias Lietuvoje Lyduvėnų geležinkelio tiltas atvertas lankytojams! Tai unikalus ir ilgai lauktas sprendimas raiškiausio Lietuvoje Dubysos slėnio kraštovaizdį apžvelgti iš 33 m aukščio. Bilietus į ekskursijas Lyduvėnų geležinkelio tiltu jau galite įsigyti nuorodoje!

Lyduvėnų geležinio tiltas – strateginės reikšmės saugomas objektas, todėl sąlygos jį lankyti taip pat kitokios nei įprastai lankant apžvalgos bokštus. Lankytojai norėdami lankytis objekte savo apsilankymą privalės suplanuoti iš anksto įsigydami bilietą per PAYSERA sistemą, taip pat sutikdami su lankymosi taisyklėmis. Atkreipiame dėmesį, jog bilietus ekskursijoms reikės įsigyti iš anksto, ne vėliau nei 5 darbo dienos iki apsilankymo ant tilto. Vietoje įsigyti bilietų galimybės nebus! Savarankiškas lankymasis objekte draudžiamas.

Vienos ekskursijos trukmė 1 valanda, o grupės maksimalus leistinas dalyvių skaičius 14 asmenų.

Visi galimi ekskursijų laikai bus skelbiami bilietų pardavimo sistemoje. Taip pat dėl nenumatytų geležinkelio tilto infrastruktūros priežiūros darbų, įvykusio įvykio, nepalankių oro sąlygų (stipraus vėjo, lietaus, snygio, plikšalos, perkūnijos ir pan.) ekskursija gali būti atšaukta. Apie tai lankytojai bus informuojami elektroninėje ekskursijų rezervavimo sistemoje nurodytais kontaktais ne vėliau kaip 1 dieną iki ekskursijos. Atšaukta ekskursija nukeliama į kitą laikotarpį arba pirkėjui grąžinamas sumokėtas ekskursijos mokestis.

Įspėjame lankytojus, kad pertvarkytos metalinės tilto konstrukcijos aptarnavimo take yra ažūrinės, todėl aukščio baimę turinčių lankytojų prašome įsivertinti savo galimybes dalyvauti ekskursijoje, nes ekskursija organizuojama tik į vieną pusę, iš kairiojo Dubysos kranto į dešinį. Vėliau ekskursiją lankytojai galės tęsti savarankiškai per Lyduvėnų miestelį. Prieš atvykstant kviečiame susipažinti su lankymosi maršrutu.

Atkreipiame dėmesį, kad atvykstant į ekskursiją būtina su savimi turėti asmens tapatybę liudijantį dokumentą!

 

Informacija, kaip įsigyti bilietą ekskursijai Lyduvėnų geležinkelio tiltu

1. Spauskite PIRKTI BILIETUS ir būsite nukreipti į Paysera puslapį

2. Pasirinkite tinkamą renginio datą ir laiką 

3. Pasirinkite bilietų skaičių 

4. Užpildykite reikiamą informacija ir susipažinkite su privatumo pranešimu lankytojams bei Lyduvėnų geležinkelio tilto lankymo taisyklėmis 

5. Pasirinkite mokėjimo būdą 

6. Apmokėkite ir bilietus gausite Jūsų nurodytu el. paštu.

7. Lauksime Jūsų atvykstant biliete nurodytu laiku. Atkreipiame dėmesį, kad atvykstant į ekskursiją būtina su savimi turėti asmens tapatybę liudijantį dokumentą!

 

Elektroninių bilietų naudojimo tvarka

Dažniausiai užduodami klausimai LT/EN

Maršrutas per Lyduvėnus

Privatumo pranešimas lankytojams

Lyduvėnų geležinkelio tilto lankymo taisyklės

Atnaujinimo data: 2024-01-05